1. Want to get our most recent announcements - and XP codes - in your email?

  Sign up for our brand new mailing list!

Türkçe (Turkish) Dentril's New Moon - Temmuz 2020

Discussion in 'Localized Announcements' started by Mistri, Jul 2, 2020.

Türkçe (Turkish) - Dentril's New Moon - Temmuz 2020
 1. Mistri Network Lead

  XP:
  721,985xp
  English

  [IMG]

  Herkese merhaba! Ben Mistri, Dentril’in Yeni Ay’ının bu ayki baskısına ev sahipliği yapacağım. İyi eğlenceler!

  Güncellemeler
  MineZ Güncellemeleri
  Birkaç hafta önce, MineZ uzun zamandır beklenen MineZ: Origins güncellemesi olan Loot Revision Güncellemesi'ni yayınladı. Bu güncelleme, topluluk geri bildirimlerine ve eski ganimet sisteminin bazı eksikliklerine doğrudan bir yanıt olarak yayınlandı.Revision Güncellemesinden bu yana, topluluğun önerdiği ayarlamaları yapmakta zorlanıyoruz ve bunu her gün sürdürüyoruz. Belgelendirilmiş değişikliklerin tam listesini buradan okuyabilirsiniz.

  Artık yaz geldi, sadece oyundaki eski acı noktalarının bazılarını temizlemekle kalmıyor, aynı zamanda dışarıya keşfedilmemiş bölgelere doğru genişlemeye kararlıyız. Daha önce de belirtildiği gibi, MineZ’in Baş Geliştiricisi DocCodeSharp, MineZ için Görev Güncellemesi üzerinde çalışıyor ve bu da on yıla yaklaşan oyuna daha fazla hayat katmaya yardımcı olacak.Aynı zamanda hem eski hem de yeni daha fazla oyuncuya ulaşma sürecindeyiz.Bu proje elbette, henüz başlangıç döneminde, ancak emin olun, radarımızda ve bu yaz yapmak istiyoruz.

  MineZ Ekibi'ndeki herkesten, sürekli destek ve geri bildiriminiz için size teşekkür etmeliyiz, bu eğilime öngörülebilir gelecek için devam etmek ve MineZ'in bir zamanlar sahip olduğu büyüyü yeniden keşfetmeye yardımcı olmak istiyoruz.

  SMASH Güncellemeleri
  Bu ay, SMASH lazertester tarafından çok hoş karşılandı. Yeni eşyalar, takım maçları ve çok daha fazlası gibi bir ton yeni özellik ekledik. Bununla ilgili her şeyi güncelleme dizisinde buradan okuyabilirsiniz!

  When in Rogue Güncellemeleri
  Alpha Önizleme Hafta Sonu #6 tonlarca yeni içerik güncellemeleriyle bu ay gerçekleşti! Eğlenceyi kaçırdıysanız, daha fazla test için gelecek ay boyunca Shotbow forumlarında takipte kalmaya devam edin.

  Annihilation Güncellemeleri
  Annihilation 1.12.2 güncellemesi için çalışmaları tamamlanmak üzeredir. Bu güncellemenin ortaya çıkmasıyla Shotbow, 1.12.2'nin üzerindeki sürümleri destekleyen bağlantılar için tüm ağı açacaktır. Gelecek için gözlerinizi dört açın!

  İstatistikler
  SMASH Sıralaması
  Bahar mevsimi sona erdi ve sonuçlar geldi!
  • 1. - Daggez - 75,000 XP
  • 2. - jiren74 - 50,000 XP
  • 3. - _Noba - 25,000 XP
  Genel olarak Sunucu
  Yetkili Güncellemeleri:
  • ArsMagia Full Admin'e yükseltildi
  • JACOBSMILE MineZ Liderliğine yükseltildi
  • ACrispyTortilla MineZ Co-Liderliğine yükseltildi
  • Swipe Jr. Developer takımına katıldı
  • AsianLittleKidd Mini Admin olarak Annihilation takımına katıldı
  • McJeffr Full Builder takımına geri döndü
  • Deadspeck, jamal135, ve wmn Mini Builder olarak takıma katıldılar
  • Outra Localizer'e yükseltildi
  Diğer İstatistikler:
  • Bu ay toplamda oyuncular tarafından 125,408,436 XP kazanıldı
  • Geçtiğimiz ayda 783 oyuncu yasaklandı
  • Bu ay, 7 Haziran oranında 527 zirve oyuncu sayısına ulaştık
  • 128 yasak kaldırma başvurusu çözüldü
  • Geçtiğimiz ayın 9,542 oyun içi raporları çözüldü
  • Geçen ayın 12 Rank Upgrade İstekleri ele alındı
  Oyuncu Zirvesi
  Bu ay, aynı anda 900'den fazla oyuncuyu çevrimiçi olarak vurabilirsek, Twitter'ımızda bir hediye vereceğiz! Bu sefer, 10 şanslı kazanana 1 aylık abone paketi vereceğiz.

  Yardımcı olmak için nne yapabilirim?
  Shotbow'da oyna! COVID-19 salgını sırasında, virüsün yayılmasını önlemek için içeride kalmak önemlidir - arkadaşlarınızı davet edin ve onların arkadaşlarını da davet edin! Kahrolası, arkadaş edinin ve onları Shotbow'a davet edin! Şaşırtıcı oyunlarımız hakkındaki sözleri yayınlayın ve karşılığında deneyiminizi olabildiğince iyi hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. :)

  Kapanış Sözleri
  Umarım bu bülteni okumaktan hoşlanırsınız! Her zaman olduğu gibi, yorumlar takdir edilmektedir. Ben Hostunuz Mistri - Shotbow'u uçurduğunuz için teşekkürler!
  Outra and Spark_Warrior like this.

Share This Page