1. Want to get our most recent announcements - and XP codes - in your email?

  Sign up for our brand new mailing list!

Türkçe (Turkish) Dentril's New Moon - Kasım 2020

Discussion in 'Localized Announcements' started by Samstag1, Nov 2, 2020.

Türkçe (Turkish) - Dentril's New Moon - Kasım 2020
 1. Samstag1 Localization Lead

  XP:
  8,030xp
  [IMG]

  Naber Shotbow! Beni tanımıyorsanız, ben Mistri, Dentril's New Moon'a ev sahipliği yapacağım, Shotbow'un aylık gazetesi. Bu ay güncellemelerle (biraz korkutucu) doluydu, ve onları sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Daha fazla uzatmadan, hadi başlayalım!

  Güncellemeler
  Sunucu Güncellemeleri
  Halkla İlişkiler ve Pazarlama
  Bu ay Shotbow Halkla İlişkiler ve Pazarlama ekipleri için başvuruları açtık. Shotbow, birçok yeni oyuncu edinmeye odaklanmak ve gelecekte onları korumak için daha büyük bir çaba gösteriyor. Sosyal Medya Asistanı, Grafik Sanatçısı, Medya Ekibi Koordinatörü ve Trend Analisti rollerini yerine getirmeleri için Shotbow ekibine bazı insanları aldık. Bu pozisyonlardan herhangi biri sizi ilgilendiriyorsa ve henüz başvurmadıysanız, hala başvuruları kabul ediyoruz! buradaki duyuru dizisinden bununla ilgili her şeyi okuyun .

  Ayrıca, aşağıdaki Personel Güncellemeleri bölümünde listelenen yeni Halkla İlişkiler ve Pazarlama ekip üyelerimize lütfen sıcak bir karşılama sunun.

  Reddit Güncellemeleri
  Forumlardan önceden beri var olan Shotbow Reddit'i yeniden canlandırdık! Forumlardaki duyurular Reddit'imizde çapraz olarak duyurulacaktır. Gelin r/Shotbow ve kendi yaratıcı ve orijinal içeriğinizi yayınlayın! Shotbow ile ilgili memeler, videolar ve diğer içerikler'e açığız.

  Shotbow Mağazası
  Bu ay Shotbow mağazasında da bazı iyileştirmeler yaptık. Emerald ve Obsidian rankları elde etmek isteyenler için tüm süreç artık otomatikleştirildi. Başkası için bir hediye satın aldığınızda, hediye olarak kullanıcı adınız için bir alan olacak ve Emerald ve Obisidian rankınız için satın alma kredisi alacaksınız. Bu yeni sistem etkinken yeterince harcadıysanız, otomatik olarak yükseltileceksiniz. Bu ileti dizisindekideğişiklikler hakkındaki her şeyi okuyun.

  VPN Engelleyici
  VPN Engelleyicimiz nedeniyle siz veya bir arkadaşınızın Shotbow'a katılmanız engellendiyse, size iyi haberlerimiz var! VPN Engelleyicinin bazen VPN kullanmayan kişileri engellediğini fark ettik. Bu nedenle, bugünden itibaren, aktif bir Shotbow premium üyeliğiniz varsa, Shotbow'da oynarken VPN Engelleyici kontrolünü atlayabilirsiniz!

  Aktif Shotbow premium, aşağıdakilerden birini yaptığınız anlamına gelir:
  • Geçen ay satın alınan Subscription (10$)
  • Son 3 ay içinde alınan Silver (25$)
  • Son 7 ay içinde satın alınan Gold (50$)
  • Platin Satın Almak (100$)
  Not: Bu özellik deneyseldir. Bu yeni premium ayrıcalığı herhangi bir zamanda kaldırma hakkını saklı tutuyoruz. Shotbow premium'a henüz sahip değilseniz,şimdi satın alın!

  Annihilation Güncellemeleri
  Yeni bir Annihilation güncellemesi, Wise Neon, bu ayın başlarında yayınlandı. Birçok class değişikliği, denge değişikliği, hata düzeltmesi ve çok daha fazlasını içeriyordu! Her şeyi buradanokuyabilirsiniz!

  Ayrıca, YouTube kanalımızda birden fazla Topluluk Klan Savaşları yayınladık. Maçları aşağıdaki bağlantılardan kontrol edebilirsiniz: 17, 18, 19, 20, 21, ve 23.

  GG Güncellemeleri
  GG eskiden PvP'yi ısınmak/pratik yapmak isteyen ya da sadece diğer oyuncularla eşya toplamak zorunda kalmadan dövüşmek isteyen MineZ uzmanlarının eviydi. Bununla birlikte, birkaç yıl sonra, aktif geliştiricilerin üzerinde çalışmadığı ve oyun modu özelliği zaman içinde modası geçmiş olan öğeler ve knockback sistemi gibi MineZ ile senkronize edilmediği için terk edildi.

  Jr. Geliştiricilerimizden biri olan Marine_PvP, GG'nin kod tabanını yeniden yazıyordu ve bu ay sonunda GG'nin yeniden işlenmiş sürümünü yayınlamayı başardık. Yeni oyun mekaniği, KOTH'ler, bir ekonomi ve çok daha fazlasını içerir! GG ile ilgili tüm değişiklikleri buradanokuyabilirsiniz!

  MineZ Güncellemeleri
  MineZ, her yıl "Ürkütücü Festival" adını verdiğimiz bir etkinlikte ürkütücü Cadılar Bayramı ikramları (ve püf noktaları) yapma konusunda köklü bir geleneğe sahiptir. Bu yıl, Ekim ayı boyunca Spookfest'in benzersiz bir yorumu yayınlandı. Sandıklar, özel eşyaları, kafa avlarını, özel etkinlikleri ve çok daha fazlasını toplayın! Spookfest hakkındaki her şeyi buradanokuyun.

  Ek olarak, Shotbow çalışanlarından bazılarının harika yorumlarıyla 20'ye 20'lik bir topluluk mücadelesini canlı yayınladık. Buradan kontrol edin!  Not: Neşeli bir Noel güncellemesinin beklediğini duydum! Daha fazla ayrıntı bu ay sonra gelecek.

  SMASH Güncellemeleri
  Harika SMASH turnuvası yeni bitti ve sonuçlar geldi!
  • 1. - Jackiechun430 - 1 Aylık Shotbow Subscription + 50,000 XP
  • 2. - Sonicboom_ - 40,000 XP
  İstatistikler
  SMASH Sıralamaları
  Sonbahar sezonu yakında sona eriyor, bu nedenle dereceli maçlar için liderlik tablolarında yukarı çıkmayı unutmayın! Mevcut sıralamalar:
  • 1. - 1032 ELO ile Acstes
  • 2. - 1021 ELO ile burak278
  • 3. - 1021 ELO ile Cometcat13
  Genel Olarak Sunucu
  Personel güncellemeleri:
  • JACOBSMILE, Developer ekibine Jr. Site Güvenilirlik Mühendisi olarak katıldı
  • Pichu2002 ve ShadowLAX Jr. Developer olarak Developer ekibine katıldı
  • JACOBSMILE Community Menajerine terfi etti
  • PokeTheEye Film Crew Liderliğine terfi etti
  • Samstag1 Localization Co-Liderliğe terfi etti
  • Tatre Full Adminliğe terfi etti
  • EnderMCx Mini Builder olarak ekibe katıldı
  • Jonathan03011998, squallythewally, CuteButEvil, Braiti, MrJack, ve ShayminPlays Pazarlama Ekibine katıldı
  Diğer İstatistikler:
  • Geçtiğimiz ay oyuncular tarafından toplamda 75,792,868 XP kazanıldı
  • Geçtiğimiz ay 809 oyuncu yasaklandı
  • Geçtiğimiz ay 327 oyuncu zirvesine ulaştık
  • Geçtiğimiz ay toplam 85 Ban Appeal çözüldü

  Kapanış Sözleri
  Bu ay takipte kaldığınız için teşekkürler. Bu ay bazı sus duyurularını görmeyi bekleyin ve özel tanıtımlar için Shotbow Discord'una göz atmayı unutmayın!

  Her zamanki gibi, Ben ev sahibiniz, Mistri — bir sonraki ay görüşürüz, ve Shotbow'u uçurduğunuz için teşekkürler!
  Gurhann and Spark_Warrior like this.

Share This Page