1. Want to get our most recent announcements - and XP codes - in your email?

Sign up for our brand new mailing list!

Türkçe (Turkish) Dentril's New Moon - Eylül 2020

Discussion in 'Localized Announcements' started by Mistri, Sep 1, 2020.

Türkçe (Turkish) - Dentril's New Moon - Eylül 2020
  1. Mistri Network Lead

XP:
    721,705xp
    English

Liderlikten Mektup

Aşağıdakiler, kısa bir aradan sonra pozisyonuna geri dönen Baş Geliştiricimiz lazertester'dan bir mesajdır.

Selam millet. Öncelikle, MineZ ve Shotbow için bir bütün olarak yaptığı her şey için Doc'a teşekkür etmek istiyorum. O olmasaydı, Shotbow çok farklı bir yerde olurdu (ya da hiçbir yerde olmazdı) ve ona gelecekteki çabalarında en iyisini diliyorum. Bir topluluğu bir araya getiren harika deneyimler olmasını umduğumuz şeyi yapmak için döktüğümüz kan ve ter miktarı göz önüne alındığında, ayrılmak zor olabilir, ancak bazen geri adım atmak ve bizim için önemli olana odaklanmak hayati önem taşır.

Bu role tekrar adım attığımda, bu sefer odak noktam, her geliştiricinin yapması gerektiğini bildiği değişiklikleri yapma yeteneğini artırmak ve Doc'un sizinle birlikte geri bildirim döngümüzü iyileştirme çabalarına devam etmek olacak. Planlanan iyileştirmelerden bazıları hemen belli olmayacak, ancak umarım yakında etkisini hissedeceksiniz. Bir sosyal çerçeve de dahil olmak üzere herkes tarafından görülebilecek planlanmış birkaç ağ çapında iyileştirmem var, ancak şu anda daha fazla ayrıntıya giremiyorum çünkü bu biraz zaman alacak bir şey.

İlerleme, When in Rogue'da devam edecek, ancak tahmin edebileceğiniz gibi, oyun üzerinde çalışmak için uygunluğumdan uzaklaşacak başka odak alanlarına sahip olacağım. Katkıda bulunmak için gönüllü olan başka geliştiriciler de var ve When in Rogue deneyimine neler kattıklarını görmek için sabırsızlanıyorum.

Eski günlerden beri buralarda olanlarınız için, tekrar merhaba. Bize yeni katılanlar hoş geldiniz. Umarım herkes Shotbow'un bir sonraki bölümü için benim kadar heyecanlıdır ve umarım katkılarım onu ​​bildiğim kadar harika hale getirmeye yardımcı olur.

Hey millet! Mistri burada - Dentril's New Moon'un Eylül sayısına hoş geldiniz! Bu ayın haber bülteni için şahsen çok heyecanlıyım. Güncellemelerle dolu ve bunları sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum! Daha fazla uzatmadan başlayalım!

Güncellemeler
    Sunucu Güncellemeleri
    Sunucu Versiyon Desteği
    Bu ay, ağ genelindeki temel sürümümüzü 1.12'ye yükselttik. Bu değişiklik, yeni oyuncular edinebilmenin ayrılmaz bir parçası olan 1.12.2'den 1.16.2'ye kadar tüm bağlantıları desteklememizi sağladı.Deneyimi herkes için daha iyi hale getirmek amacıyla kod kalitesini ve verimliliğini artırmak için arka uç çabaları göstermeye devam edeceğiz. Henüz görmediyseniz buradan , duyuru dizisine bakın.

Klanlar & Takımlar Bölümü
    Web Mod ekibimiz Klanlar ve Ekip bölümünün temizliğini yapıyor. Haziran 2020'den önce bu bölümde gönderi paylaşan bir klan sahibiyseniz, duyuruyu buradan okumalısınız.

Discord Bot Güncellemeleri
    Discord Botumuz, Chat Bot, son haftalarda büyük ilgi gördü. Arka uç dağıtım değişiklikleri dışında, Chat Bot yepyeni bir komut aldı: !support, MineZ ve Personel Kötüye Kullanım Raporları için destek konusu açmanıza olanak tanır.Eğer henüz görmediyseniz gidip Shotbow Discord'undan kontrol edin.

İç Localization Eforları
    Keskin bir gözünüz varsa, muhtemelen son duyuru yayınlarımızın daha birçok dili desteklemeye başladığını fark etmişsinizdir. Localization ekibimizin çabalarıyla tanınmasını sağlamak için Localization ekibine bazı dahili yeniden yapılandırmalarını yapıyoruz. Ayrıca, bu ay gemiye birkaç yeni Localizer getirdik. Gidin onlara biraz sevgi gösterin!

Annihilation Güncellemeleri
    Öncelikli Güncellemeler
    Annihilation 1.12 temel güncellemesi yayınlandı. Bu güncelleme, Annihilation'ın 1.12 özelliklerden yararlanmasını sağladı ve yeni özellikler ve daha iyi denge için önemli bir adımdı. Güncellemelerin değişiklik günlüğünü buradanda okuyabilirsiniz.

Yeni Map Rotasyon Formatı
    "Annihilation artık istediğiniz haritaları her zamankinden daha sık oynamanıza izin veren yeni bir Harita Rotasyon Formatına sahip. Duyuruya buradan göz atın!
    "

Gelecek Güncellemeler
    Bir sonraki Annihilation İçerik Güncellemesi olan Nifty Boron'daki çalışmalar tamamlanmak üzere. Çok yakında sizin için hazır olacak!

Topluluk Etkinlikleri
    Topluluk tarafından yürütülen Annihilation Klan Savaşı devam etti ve personel yorumları zevkinize göre hazır. Bu ay 12, 13, 14 ve 15. maçların galasını yaptık.

MineZ Güncellemeleri
    MineZ için "The Adventurer's Update" i bu ayın başlarında yayınladık. Dahil edilenler:
    • MineZ Adminlik Başvuruları
    • Civilian Ganimet Onarımı
    • Savrulma Değişiklikleri
    • Map Değişiklikleri
    • Yaz Ekran Görüntüsü Yarışması Sonuçları
    • Ve daha fazlası!
    Konuyu henüz okumadıysanız, duyuruya buradan göz atabilirsiniz.

Mine Theft Auto Güncellemeleri
    Heartrow Polis Departmanı, Royal Bank'ta gerçekleşen bir soygunun güvenlik görüntülerini veriyor. Bankadan çıkan dört şüpheli yeşil araca girip bölgeyi terk ederken görüldü. Herhangi bir şey gördüyseniz lütfen polise başvurun.

SMASH Güncellemeleri
    Bu ay, SMASH Harita Oluşturma Yarışması düzenledik. Yeni bitti ve sonuçlar geldi!

1. Sıra - 1 Ay Shotbow Aboneliği + 50,000 XP
    • Harita Adı: Olympian Heights
    • İnşaa Edenler: EnderMCx
    2. Sıra (beraberlik) - 50,000 XP
    • Harita Adı: Freezeflame Cavern
    • İnşaa Edenler: ChickenMac7
    2. Sıra (beraberlik) - 50,000 XP
    • Harita Adı: Endgame
    • İnşaa Edenler: jckrawling ve LordGarmadon2006
    Kazananlara tebrikler ve diğer harita yapan herkes, hepiniz harika iş çıkardınız! Shotbow personeli, tüm gönderimleri görmekten gerçekten çok hoşlandı. Ödüller önümüzdeki birkaç gün içinde dağıtılacak!

İstatistikler
    SMASH Sıralaması
    Yaz sezonu yakında sona eriyor, bu nedenle dereceli maçlar için liderlik tablolarında yükselmeyi unutmayın! Mevcut sıralamalar:
    • 1. - Sonicboom_ with 1154 ELO
    • 2. - Viral333 with 1103 ELO
    • 3. - Yesus42 with 1091 ELO
    Genel Olarak Sunucu
    Personel Değişiklikleri:
    • lazertester Lider Developer'a yükseltildi
    • halowars91 Sunucu Liderliği Takımına katıldı
    • aet2505 Developer olarak takıma tekrardan katıldı
    • 97WaterPolo ve Bjarn Full Developer'a yükseltildiler
    • halowars91 Jr. Developer olarak Development takımına katıldı
    • Murgatron Full Admin Olarak takıma geri katıldı
    • Roquel, Veghetto, jiren74, dange, ve Ktrompfl Full Adminliğe yükseltildiler
    • Limepaj2 Full Builder'a yükseltildi
    • HumorlosLP, Archi_, ve Napoleon__1er Jr. Localizer olarak takıma katıldılar
    Diğer İstatistikler:
    • Oyuncular tarafından toplamda 114,540,090 XP kazanıldı
    • Geçen ay 2,120 oyuncu banlandı
    • Bu ay Ağustos 1'da 419 oyuncu sayısına ulaştık
    • Geçtiğimiz ay 138 adet ban appeal çözüldü
    • Geçen ay toplam 7,487 oyun-içi rapor çözüldü
    • 9 adet Rank Yükseltme İsteği geçen ay ele alındı
    • Geçtiğimiz ay 3,000 destek mail'i çözüldü

Kapanış Sözleri
    Bu harika bir haber bülteniydi! Önümüzdeki birkaç ay içinde piyasaya sürülecek olan perde arkasında çok daha fazlası var, bu yüzden forumlarımızı takip etmeye devam edin, Discord ve Twitter!

Umarım bu bülteni yazmaktan zevk aldığım kadar keyif almışsındır! Her zaman olduğu gibi, yorumlar takdir edilmektedir. Ben ev sahibiniz Mistri - Shotbow'u uçurduğunuz için teşekkürler!
    Outra, Gurhann and Spark_Warrior like this.

Share This Page