1. Want to get our most recent announcements - and XP codes - in your email?

Sign up for our brand new mailing list!

Türkçe (Turkish) Dentril's New Moon - Ekim 2020

Discussion in 'Localized Announcements' started by Mistri, Oct 1, 2020.

Türkçe (Turkish) - Dentril's New Moon - Ekim 2020
  1. Mistri Network Lead

XP:
    721,980xp
    English

Hepinize merhaba! Ben Mistri, bu ayki Dentril's New Moon'un yeni baskısına ev sahipliği yapacağım. Daha fazla uzatmadan, hadi güncellemelere atlayalım!

Güncellemeler
    Sunucu Güncellemeleri
    Lazertester ve aet2505'in aralıksız çabalarının bir sonucu olarak, arka ucumuzu yeni bir son teknoloji olan Kubernetes'e tamamen geçirdik. Bu güncellemenin teknik yönüyle veya eski sunucu dağıtım sistemimizle ilgileniyorsanız, geçiş hakkındaki bu harika yazıyı inceleyin!

Bu güncellemeyle birlikte daha iyi güvenilirlik ve kararlılık ve ayrıca geliştiricilerimizin sorunları mümkün olan en kısa sürede teşhis edip düzeltmeleri için daha iyi araçlar geliyor. İlk başta fark etmeyebilirsiniz, ancak şu andan itibaren kararlılığı ve gecikmeleri aşamalı olarak halledebileceğiz. Aşağıdaki yorumlarda herhangi bir farklılık fark ederseniz bize bildirin.

Annihilation Güncellemeleri
    Yeni bir Annihilation güncellemesi, Nifty Boron, bu ay yayınlandı. Birçok class değişikliği, denge değişikliği, hata düzeltmesi ve çok daha fazlasını içeriyor! Her şeyi buradan okuyabilir ve tanıtım fragmanına buradan göz atabilirsiniz.

Topluluk Eventleri
    Topluluk tarafından yürütülen Annihilation Klan Savaşı devam etti ve personel yorumları zevkinize göre hazır. Bu ay, buradan görüntüleyebileceğiniz 16. maçın galasını yaptık:

(Yazarın Notu: Bu Klan Savaşının sonu beni neredeyse koltuğumdan düşürüyordu. Harika bir oyundu ve kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim!)

MineZ Güncellemeleri
    Bu ay MineZ için First Steps adlı harika bir güncelleme yayınladık. Yeni çeteler, efsanevi eşya değişiklikleri ve çok daha fazlasını içerir. Harika içeriklerle dolu - daha önce okumadıysanız, başlığın tamamını burada. bulabilirsiniz

Her zamanki gibi MineZ üzerinde çalışmalar devam ediyor, bu nedenle önümüzdeki birkaç gün içinde bazı güncellemeler görmeyi bekleyin!

SMASH Güncellemeleri
    Bu ay, ödüllerle dolu resmi bir SMASH turnuvasını duyurduk. Hevesli bir SMASH oyuncusu olmasanız bile bunu kaçırmak istemeyeceksiniz! Turnuva hakkındaki bilgileri buradan. görüntüleyin

İstatistikler
    SMASH Sıralamaları
    Yaz sezonu yeni bitti ve sonuçlar aşağıda
    • 1. - Sonicboom_ - 75,000 XP
    • 2. - Yesus42 - 50,000 XP
    • 3. - Viral333 - 25,000 XP
    Genel Olarak Sunucu
    Personel güncellemeleri:
    • InstantLightning, Red_Epicness, ve roby08 Jr. Developer takımına katıldı
    • Roquel MineZ Co-Liderliğe terfi etti
    • Veghetto SMASH Co-Liderliğe terfi etti
    • PokeTheEye Film Crew Co-Liderliğe terfi etti
    • Samstag1 Full Admin olarak takıma tekrardan katıldı
    • wmn Full Builder'a yükseltildi
    • A_g_n_i, Detective_Mark, robdoom, ve ShadowLAX MineZ Mini Admin takımına katıldı
    • Spark_Warrior Localizer'a terfi etti
    Diğer istatistikler:
    • Oyuncular tarafından bu ay toplamda 88,055,343 XP kazanıldı
    • Bu ay 1,696 oyuncu banlandı
    • Bu ay Eylül 6 tarihinde 402 oyuncu sayısına ulaştık
    • Bu ay 73 ban appeal çözüldü
    • Bu ay 6 Rank Yükseltme İsteği çözüldü
    • Bu ay 750 destek maili çözüldü
    Kapanış Sözleri
    Takipte kaldığınız için herkese teşekkürler. Mutlu Ekimler! Korkunç bir aya hazır olun. :)

Her zamanki gibi, ben ev sahibiniz Mistri - gelecek ay görüşürüz ve Shotbow'u uçurduğunuz için teşekkürler!
    Outra and notswipe like this.

Share This Page