1. Want to get our most recent announcements - and XP codes - in your email?

Sign up for our mailing list!

Türkçe (Turkish) Dentril'in Yeni Ayı - Ağustos 2020

Discussion in 'Localized Announcements' started by Mistri, Aug 1, 2020.

Türkçe (Turkish) - Dentril'in Yeni Ayı - Ağustos 2020
  1. Mistri Network Lead

XP:
    1,695,816xp
    English

Herkese merhaba! Benim adım Mistri, ve bu ay Dentril'in Yeni Ay baskısına ev sahipliğini ben yapacağım. İyi Eğlenceler!

Güncellemeler
    MineZ Güncellemeleri
    Bu ayın başlarında, MineZ ekibi yeni bir güncelleme dizisi yayınladı, MineZ: Future Sight . Bu konuda inanılmaz miktarda heyecan verici güncelleme yapıldı: yeni içerik duyuruları, ekran görüntüsü yarışması ve daha fazlası!

Ek olarak, küçük içerik güncellemeleri ay boyunca Discord'daki Ağ Duyuruları kanalımızda yayınlandı. Zaten Discord'umuzda değilseniz, çok şey kaçırıyorsunuz! buraya tıklayarak hemen katıl.

SMASH Güncellemeleri
    XP ve rütbe ödülleriyle bir harita oluşturma yarışması yayınlandı! Kurallara ve gönderimlere buradan göz atın.

Annihilation Güncellemeleri
    "Geçen ay Annihilation 1.12.2 güncellemesi için çoklu oyun testleri yapıldı. Bu, güncelleme için çalışmaları tamamlamak üzeredir. Bu güncellemenin ortaya çıkmasıyla Shotbow, 1.12.2'nin üzerindeki sürümleri destekleyen bağlantılar için tüm ağı açacaktır. Bu sürecin hızlandırılmasına yardımcı olmak istiyorsanız, Twitter adresimizden ve 1.12.2 oyun içi oynanış testi duyuruları için, gözünüzü ayırmayın, böylece hataları yakalayabiliriz!
    "

İstatistikler
    SMASH Sıralaması
    Yaz sezonu yakında sona erecek, bu yüzden sıralamalı maçlar için skor tablolarına tırmandığınızdan emin olun! Mevcut puan durumu:
    • 1. - Acstes with 1105 ELO
    • 2. - Sonicboom_ with 1085 ELO
    • 3. - Daggez with 1061 ELO
    Genel olarak Sunucu
    Personel güncellemeleri
    • Marine_PvP ve MissHilevi Junior Developer takımına katıldı
    • CoastinJosh, M4bi, ve Outra Annihilation Mini Admin takımına katıldı
    Diğer istatistikler:
    • Toplamda 106,650,500 XP oyuncular tarafından kazanıldı
    • Geçen ay 3,020 oyuncu banlandı
    • Bu ay Temmuz 19 'de 432 oyuncu sayısına ulaştık
    • 114 adet ban appeal çözüldü
    • 8,944 oyun içi raporlar geçen ay çözüldü
    • 7 adet Rank Yükseltme İsteği geçen ay ele alındı
    Oyuncu Zirvesi
    Bu ay, bir defada 750'den fazla oyuncuyu çevrimiçi olarak yakalayabilirsek, Twitter'ımızda bir hediye vereceğiz! 10 şanslı kazanana 1 aylık abone paketi vereceğiz.

Umarım bu bülteni okumaktan hoşlanmışsınızdır! Her zaman olduğu gibi, yorumlar takdir edilmektedir. Ben ev sahibiniz Mistri -- Shotbow'u uçurduğunuz için teşekkürler!

Share This Page